Angyalföldi TTE II. Budapest bajnokság II. osztály 3. csoport | ||||
16. | 2020.01.16 (csütörtök) | 18.30 | Angyalföldi TTE II. - SZÜV I. | XIV. Kaffka Margit köz 6. (ált. iskola) |
17. | 2020.01.24 (péntek) | 18.50 | Budai XI SE IX - Angyalföldi TTE II. | II. Marczibányi tér 13. (Statisztika) |
18. | 2020.01.30 (csütörtök) | 18.30 | Angyalföldi TTE II. - BKV Előre II. | XIV. Kaffka Margit köz 6. (ált. iskola) |
19. | 2020.02.03 (hétfő) | 18.30 | ESMTK V. - Angyalföldi TTE II. | XX. Mártírok útja 47. (iskola) |
20. | 2020.02.13 (csütörtök) | 18.30 | Angyalföldi TTE II. - Shopsport SE | XIV. Kaffka Margit köz 6. (ált. iskola) |
21. | 2020.02.17 (hétfő) | 18.30 | ABC Centerline III. - Angyalföldi TTE II. | IX. Ecseri út 7. (iskola) |
22. | 2020.02.27 (csütörtök) | 18.30 | Angyalföldi TTE II. - Galaxis II. | XIV. Kaffka Margit köz 6. (ált. iskola) |
23. | 2020.03.05 (csütörtök) | 18.30 | Angyalföldi TTE II. - FKF Zrt SK IV. | XIV. Kaffka Margit köz 6. (ált. iskola) |
24. | 2020.03.13 (péntek) | 18.00 | Kőbánya II. - Angyalföldi TTE II. | X. Porcelán u.5 (MAVEX) |
25. | 2020.03.19 (csütörtök) | 18:30 | Angyalföldi TTE II. - MAFC III. | XIV. Kaffka Margit köz 6. (ált. iskola) |
26. | 2020.03.27 (péntek) | 18.50 | Budai XI SE VII. - Angyalföldi TTE II. | II. Marczibányi tér 13. (Statisztika) |
27. | 2020.04.02 (csütörtök) | 18.30 | Angyalföldi TTE II. - Palotai Titánok SE II. | XIV. Kaffka Margit köz 6. (ált. iskola) |
28. | 2020.04.24 (péntek) | 18.00 | KSI SE VI. - Angyalföldi TTE II. | XIV.Istvánmezei út 1-3. |
29. | 2020.04.30 (csütörtök) | 18.30 | Angyalföldi TTE II. - Kispest SE IV. | XIV. Kaffka Margit köz 6. (ált. iskola) |
30. | 2020.05.05 (kedd) | 18.30 | Rákosmente AK I. - Angyalföldi TTE II. | XVII. Szánthó Géza u. 60.(iskola) |
Angyalföldi TTE IV. Budapest XIX. kerület I. osztály 1. csoport | ||||
17. | 2020.01.24 (péntek) | 18:00 | Dream Team AC - Angyalföldi TTE IV. | BP. VI. Rózsa utca 50. (Sportpont) |
18. | 2020.01.30 (csütörtök) | 18:30 | Angyalföldi TTE IV. - Puskás DSK III | XIV. Kaffka Margit köz 6. (ált. iskola) |
19. | 2020.02.06 (csütörtök) | 18:50 | II. kerületi UFC - Angyalföldi TTE IV. | II. Marczibányi tér 13. (Statisztika) |
20. | 2020.02.13 (csütörtök) | 18:30 | Angyalföldi TTE IV. - Pénzügyőr SE X. | XIV. Kaffka Margit köz 6. (ált. iskola) |
21. | 2020.02.20 (csütörtök) | 18:30 | Állami Nyomda SK III - Angyalföldi TTE IV. | XIV. Szőnyi út 2. (BVSC) |
22. | 2020.02.27 (csütörtök) | 18:30 | Angyalföldi TTE IV. - Brumi Szöcske Team II. | XIV. Kaffka Margit köz 6. (ált. iskola) |
23. | 2020.03.05 (csütörtök) | 18:30 | Angyalföldi TTE IV. - ABC Centerline IV. | XIV. Kaffka Margit köz 6. (ált. iskola) |
24. | 2020.03.11 (szerda) | 18:00 | FKF Zrt SK IV. - Angyalföldi TTE IV. | Bp. IX. Gyáli út 36. (FKF Zrt. épület) |
25. | 2020.03.19 (csütörtök) | 18:30 | Angyalföldi TTE IV. - József Attila Öregfiúk | XIV. Kaffka Margit köz 6. (ált. iskola) |
26. | 2020.03.23 (hétfő) | 18:00 | High Life Sport SE Diavoli - Angyalföldi TTE IV. | Bp. III. Nagymihály utca 1 (High Life Sport Ping-Pong) |
27. | 2020.04.02 (csütörtök) | 18:30 | Angyalföldi TTE IV. - Palotai Titánok SE III. | XIV. Kaffka Margit köz 6. (ált. iskola) |
28. | 2020.04.21 (kedd) | 18:00 | Szent Pál Akadémia HSE II. - Angyalföldi TTE IV. | X. Száva utca 1. (iskola) |
29. | 2020.04.30 (csütörtök) | 18:30 | Angyalföldi TTE IV. - Városmajori Katolikus Egyesüle | XIV. Kaffka Margit köz 6. (ált. iskola) |
30. | 2020.05.06 (szerda) | 18:00 | Pestszentimrei PSE IV. - Angyalföldi TTE IV. | Bp. XII., Tamási Áron u. 64. |